Contactpersonen



Kies hieronder uit het menu:

Teamleden


Abraham Rayappan, priester, verantwoordelijke gemeenschapsopbouw
e-mail: abiabraham05@gmail.com
tel: 0476/04.72.51

Leo van Gink, diaken, verantwoordelijke gemeenschapsopbouw, beheer van de financiële en materiële middelen en algemeen secretariaat
e-mail: leo.vangink@skynet.be
tel: 03/667.28.66

Lutgart Van den Broeck, coördinatie PE, gemeenschapsopbouw
e-mail: lutgart.vandenbroeck@skynet.be
tel: 03/667.68.56

Marleen Elst, liturgie en gebed
e-mail:marleen.elst@hotmail.com
tel: 03/677.02.59

Paul Smits, verkondiging en catechese
e-mail: olv@paulsmits.be
tel: 03/666.45.56

Josée De Reys, diaconie en solidariteit
e-mail:josee.dereys@telenet.be
tel. 03/677.23.26

Michel Baert, priester, teamlid van de pastorale eenheid
e-mail:michelbaert@outlook.com
tel:03/651.83.61

Koen Janssen, priester, teamlid van de pastorale eenheid
e-mail: koenraadjanssen@gmail.com
tel:03/651.80.65

Pastores in het team van de pastorale eenheid Onze-Lieve-Vrouw


Abraham Rayappan, priester
e-mail: abiabraham05@gmail.com
tel: 0476/04.72.51

Michel Baert, priester
e-mail:michelbaert@outlook.com
tel:03/651.83.61

Koen Janssen, priester
e-mail: koenraadjanssen@gmail.com
tel:03/651.80.65

Leo van Gink, diaken
e-mail: leo.vangink@skynet.be
tel: 03/667.28.66

Andere pastores in de pastorale eenheid


Jozef Verhaegen, priester
e-mail: parochieheide@skynet.be
tel: 03/666.81.38

Kris Smet, priester
e-mail:
tel: 03/666.82.44

Jozef Uytdewilligen, priester
e-mail: jos.Uytdewilligen@skynet.be
tel: 03/667.27.95

Bert Simons, pastoraal werker
e-mail: bert.simons@zusters-berlaar.be
tel:

Contactpersonen van de geloofskernen


Kalmthout Achterbroek

Anita Deckers
e-mail: parochieachterbroek@gmail.com
tel: 0479/66.28.47

Kalmthout Heide

Jos Verhaegen
e-mail: parochieheide@skynet.be
tel: 03/666.81.38

Kalmthout Centrum

Kris Smet
e-mail: par.olv.centrum@skynet.be
tel: 03/666.82.44

Kalmthout Heuvel

Wim Boden
e-mail: wim.boden@skynet.be
tel: 03/666.94.63

Kalmthout Nieuwmoer

Marie-Francis Vanvelthoven
e-mail: mariefrancisvanvelthoven@msn.com
tel: 03/667.73.61

Essen Centrum

Leo van Gink, diaken
e-mail: leo.vangink@skynet.be
tel: 03/667.28.66

Essen Statie

Jozef Uytdewilligen
e-mail: jos.uytdewilligen@telenet.be
tel:

Essen Wildert

Lutgart Van den Broeck
e-mail: lutgart.vandenbroeck@skynet.be
tel:

Essen Horendonk

Kathleen Pockelé
e-mail: kathleen.pockele@telenet.be
tel:

Essen Hoek

Marleen Elst
e-mail: marleen.elst@hotmail.com
tel: 03/677.02.59

Voorgangers bij uitvaarten


Willy Boden (H. Hart)
e-mail: willy.boden@skynet.be
tel: 03/666.94.63

Cis De Backer (De Verrezen Heer)
e-mail: cisdebacker@skynet.be
tel: 03/667.35.79

Hans Den Brinker (St.-Antonius van Padua)
e-mail: marydenbrinker@scarlet.be
tel: 03/677.11.18

Ann Elst (St.-Vincentius a Paulo)
e-mail: hendrikvl@hotmail.com
tel: 03/569.27.26

Marleen Elst (St.-Pieter)
e-mail: marleen.elst@hotmail.com
tel: 03/677.02.59

Ludy Kerstens (O.-L.-Vrouw Geboorte)
e-mail: ludy.kerstens@telenet.be
tel: 03/667.46.46

Theo Matheusen (St.-Vincentius a Paulo)
e-mail: theo.matheusen@gep.kuleuven.be
tel: 03/677.28.88

Kathleen Pockelé (St.-Vincentius a Paulo)
e-mail: kathleen.pockele@telenet.be
tel: 03/677.12.22

Gerarda Schrauwen (St.-Vincentius a Paulo)
e-mail: gerarda_schrauwen@hotmail.com
tel: 03/667.56.90

Nele Van Coillie (St.-Jan Baptist)
e-mail: nelevancoillie@hotmail.com
tel: 03/677.23.44

Lutgart Van den Broeck (St.-Jan Baptist)
e-mail: lutgart.vandenbroeck@skynet.be
tel: 03/667.68.56

Marcel Van Hemelrijck (St.-Jan Baptist)
e-mail: marcel.van.hemelrijck@telenet.be
tel: 03/667.51.72

Gebedsleiders bij weekenddienst


Cis De Backer (De Verrezen Heer)
e-mail: cisdebacker@skynet.be
tel: 0478/40.64.17

Hans Den Brinker (St.-Antonius van Padua)
e-mail: marydenbrinker@scarlet.be
tel: 03/677.11.18

Rina Somers
e-mail: rina.somers@telenet.be
tel:

Marleen Elst (St.-Pieter)
e-mail: marleen.elst@hotmail.com
tel: 03/677.02.59

Ludy Kerstens (O.-L.-Vrouw Geboorte)
e-mail: ludy.kerstens@telenet.be
tel: 03/667.46.46

Lutgart Van den Broeck (St.-Jan Baptist)
e-mail: lutgart.vandenbroeck@skynet.be
tel: 03/667.68.56

Marcel Van Hemelrijck (St.-Jan Baptist)
e-mail: marcel.van.hemelrijck@telenet.be
tel: 03/667.51.72

Essen Centrum


Accent
Contact: Quinten Van Loon
e-mail: quintenvl@hotmail.com
tel: 0479/31.14.34

Sint-Ceciliakoor
Contact: Hans Peeters
e-mail: Hans.Peeters2@telenet.be
tel: 03/667.78.09

Vrijwilligerskoor
Koorleider: Tony Dictus
e-mail: tony.dictus@me.com
tel: 0479/81.11.96


Essen Heikant

Ericantat
Contact: Petra Van Loon
e-mail: petravanloon@hotmail.com
tel: 03/297.54.85 - 0476/22.96.39


Essen Hoek

Parochiekoor
Contact: Gemma Van Opdorp
e-mail: gemmavanopdorp@hotmail.com
tel: 03/667.36.76


Essen Horendonk

Parochiekoor
Contact: Paelinckx Rosita
e-mail: familie.tonny.jacobs@gmail.com

Parochiekoor
Koorleider: Ghis Ulens
e-mail: koen.ulens@telenet.be
tel: 03/667.32.92


Essen Wildert

Parochiekoor
Koorleider: Dirk Denis
e-mail: denisvandenbergh@skynet.be
tel: 03/677.09.38


Kalmthout Achterbroek

Parochiekoor
Contact: Fons Beyers
e-mail: fonsbeyers@telenet.be
tel: 03/666.63.99

Parochiekoor
Koorleider: Hugo Deckers
e-mail: deckershugo@telenet.be
tel: 03/666.90.31


Kalmthout Centrum

Parochiekoor
Koorleider: Guy Van Belle
e-mail: g.van.belle@telenet.be
tel: 03/666.73.59


Kalmthout Heide

Gregoriaans koor
Koorleider: Eddy Sels
tel: 03/666.78.47


Kalmthout Nieuwmoer

Parochiekoor
Koorleider: Theo Van Loon
e-mail: vltheo@skynet.be
tel: 03/667.44.21 - 0474/61.64.98


Gregoriaans koor optredend in meerdere geloofskernen

Gaudeamus
Koorleider: Theo Van Loon
e-mail: vltheo@skynet.be
tel: 03/667.44.21 - 0474/61.64.98